هتل نووتل تهران و معرفی اجمالی آن

ساخت وبلاگ
چکیده : هتل نووتل تهران که یکی از هتل‌های 5 ستاره و یکی از اولین هتل‌های فرودگاهی کشور است. هتل نو... با عنوان : هتل نووتل تهران و معرفی اجمالی آن بخوانید :

هتل نووتل تهران که یکی از هتل‌های 5 ستاره و یکی از اولین هتل‌های فرودگاهی کشور است. هتل نووتل در ضلع جنوبی ترمینال اصلی فرودگاه امام خمینی قرار گرفته است. این هتل فرودگاهی از دو هتل لوکس در کنار هم تشکیل شده که شامل هتل ایبیس 4 ستاره و هتل نووتل 5 ستاره است. هردوی این هتل ها از مجمموعه گروه هتلهای اکور فرانسه است.

http://www.iran-booking.com/SystemUpload/hotels/novotel-hotel-tehran.jpg

گروه هتل های اکور فرانسه در حال حاضر 38000 هتل در 94 کشور جهان دارند و یکی از بزرگترین هتلداران دنیا می باشند. هتل نووتل، هتلی بسیار مناسب برای مسافرانی می باشد که قصد تعویض پرواز دارند و نیاز به اقامتی کوتاه در نزدیکی فرودگاه دارند. موقعیت مکانی مناسب و به دور از شلوغی شهر، فضایی بسیار آرامش بخش را برای میهمانان این هتل به وجود آورده است. نووتل با بهره گیری از امکانات و تجهیزات مدرن و مطابق با استانداردهای بین المللی نظیر 300 باب واحدهای اقامتی متنوع، 4 اتاق ویژه معلولین، رستوران و کافی شاپ های بین المللی و ایرانی، پارکینگ رایگان، چندین سالن همایش، مرکز سلامت، استخر و برخورد محترمانه کارکنان تحصیلکرده و مجرب آماده پذیرایی از میهمانان عزیز می باشد.

خدمات هتل نووتل فرودگاه امام

هتل دارای امکانات کامل اقامتی بر اساس استاندارد هتلی روز اروپا بوده و از این حیث چیزی کم ندارد. در این هتل 4 اتاق مخصوص معلولین قرار دارد. هتل نووتل بصورت Non Smoking است.

دسترسی  هتل نووتل Novotel به مرکز شهر از طریق وسایل نقلیه عمومی اعم از تاکسی و اتوبوس  به فاصله زمانی 45 دقیقه مهیا می‏ باشد. هتل Novotel می‏تواند به عنوان مکانی جدید برای اقامت مسافرانی باشد که قصد استفاده از امکانات استراحتی مناسب برای قبل و بعد از را پرواز دارند.

هتل نووتل تهران, رزرو هتل نووتل تهران, معرفی هتل نووتل تهران, معرفی هتل نووتل تهران,...
نویسنده : مصطفی بازدید : 8 تاريخ : پنجشنبه 21 دی 1396 ساعت: 0:43